Nowa strona 1

  Nowa strona 1

PZW KOŁO "KLEŃ" STRZYŻÓW N/WISŁOKIEM

 

Witaj na stronie koła wędkarskiego "Kleń" Strzyżów

 

WYNIKI Zakończenie sezonu :

W dniu 08-10-2017 w Strzyżowie na rzece Wisłok obyły się zawody wędkarskie w dyscyplinach spinningowej i spławikowo- gruntowej. Pomimo chłodnej aury na starcie zawodów stawiło się ponad 20 zawodników. Na rozgrzewkę Kol. Mariusz Machnica zaserwował wszystkim wspaniałą zupę- krupnik. Po tak smacznym rozpoczęciu zawodnicy wyruszyli na rozlosowane i upatrzone łowiska. Ryby w tym dniu brały dość ostrożnie, ale wyniki zaskoczyły zarówno organizatorów jak i samych zawodników. W dyscyplinie spinningowej miejsca na podium zajęli: 1. Andrzej Szczypta (łowca pięknego ponad 50 cm klenia) 2. Dariusz Książek 3 . Konrad Machnica. W dyscyplinie spławikowo- gruntowej zwyciężyli: 1. Stanisław Machowski (przypieczętował wspaniałym wynikiem 6220 pkt pierwsze miejsce w GPX Koła), 2. Ernest Jarosz (5770 pkt), 3. Paweł Sikora (2815 pkt).
Zwycięzcy zostali uhonorowani pamiątkowymi pucharami oraz nagrodami rzeczowymi. Dodatkowe nagrody rzeczowe otrzymali, także zawodnicy z miejsc 4-6. Na koniec zawodów na wszystkich czekała kiełbaską z grilla i wyborny krupnik. Dziękujemy wszystkim zawodnikom za starty w sezonie 2017 i tworzenie wspaniałej atmosfery przy okazji, każdych zawodów.

Po ponownym przeliczeniu wyników z całego sezonu 2017 przyszła pora na ogłoszenie wyników GPX KOŁA PZW "KLEŃ" STRZYŻÓW. Przepraszam przy tej okazji Rafała Kreta, któremu nie doliczyłem wcześniej punktu za Mistrzostwa Koła.

Wyniki w dyscyplinie spinningowej:
1. Rafał Kret 25 pkt
2.
Dariusz Książek 24 pkt
3. Andrzej Szczypta 23 pkt
4. Kamil Fortuna 17 pkt
5. Paweł Domaradzki 16 pkt (zdecydowała suma punktów z całego sezonu)
6. Konrad Oliwa 16 pkt

Wyniki w dyscyplinie spławikowo- gruntowej:
1. Stanisław Machowski 32 pkt
2. Ernest Jarosz 25 pkt
3. Paweł Sikora 22 pkt
4. Mariusz Flaga 17 pkt
5. Robert Stefanik 15 pkt
6. Rafał Nigbór 11 pkt